ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10291284
*
nr 1029 1284
Spegel
nutida tillverkning, 90x70
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2016
kl 19:08:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 12:36:11
1
400 kr
3/4 16:04:48
2
150 kr
3/4 16:04:48
1
200 kr (Budbetjänt)
3/4 16:04:59
2
250 kr
3/4 16:04:59
1
300 kr (Budbetjänt)
4/4 18:15:58
3
400 kr
4/4 18:15:58
1
400 kr (Budbetjänt)
4/4 18:16:08
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida tillverkning spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1029 1284
Spegel
nutida tillverkning, 90x70
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 12:36:11 | 1 | 400 kr |
3/4 16:04:48 | 2 | 150 kr |
3/4 16:04:48 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
3/4 16:04:59 | 2 | 250 kr |
3/4 16:04:59 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
4/4 18:15:58 | 3 | 400 kr |
4/4 18:15:58 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
4/4 18:16:08 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida tillverkning spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23